SimpleSAMLphp 1.15 - en to lv translation catalogue (397 entries)

en: {admin:metadata_saml20-idp}
lv: SAML 2.0 IdP metadati

en: {errors:descr_WRONGUSERPASS}
lv: Vai nu nav lietotāja ar norādīto lietotāja vārdu, vai parole norādīta kļūdaini. Lūdzu mēģiniet vēlreiz.

en: {logout:failed}
lv: Atslēgšanās neizdevās

en: {status:attributes_header}
lv: Atribūti

en: {admin:metaover_group_metadata.saml20-sp-remote}
lv: SAML 2.0 servisa piegādātājs (attālināts)

en: {errors:descr_NOCERT}
lv: Autentifikācija neizdevās, jo Jūsu interneta pārlūks nav atsūtījis nevienu sertifikātu

en: {errors:title_PROCESSASSERTION}
lv: Identitātes piegādātāja atbildes apstrādes kļūda

en: {errors:title_NOSTATE}
lv: Stāvokļa informācija pazaudēta

en: {login:username}
lv: Lietotāja vārds

en: {errors:title_METADATA}
lv: Metadatu ielādes kļūda

en: {admin:metaconv_title}
lv: Metadatu parsētājs

en: {admin:cfg_check_noerrors}
lv: Kļūdas nav atrastas.

en: {errors:descr_LOGOUTINFOLOST}
lv: Informācija par atslēgšanās operāciju ir pazaudēta. Jums jāatgriežas pie servisa, no kura mēģinājāt atslēgties, un jāmēģina atslēgties vēlreiz. Kļūda var rasties, ja atslēgšanās norit pārāk ilgi. Informācija par atslēgšanos tiek glabāta vairākas stundas. Tas ir ilgāk nekā parasti norit atslēgšanās procedūra, tādēļ šī kļūda var norādīt uz kļūdu konfigurācijā. Ja problēma turpinās, sazinieties ar servisa piegādātāju.

en: {disco:previous_auth}
lv: Iepriekš Jūs autentificējāties pie

en: {admin:cfg_check_back}
lv: Iet atpakaļ uz sarakstu

en: {errors:report_trackid}
lv: Kad ziņojat par kļūdu, lūdzu norādiet šo atsekošanas numuru, kas administratoram palīdz atrast šo sesiju sistēmas ierakstos.

en: {login:change_home_org_title}
lv: Mainīt organizāciju

en: {errors:descr_METADATANOTFOUND}
lv: Nav iespējams atrast metadatus priekš %ENTITYID%

en: {admin:metadata_metadata}
lv: Metadati

en: {errors:report_text}
lv: Norādiet savu e-pastu, lai administrators var ar Jums sazināties un precizēt notikušo:

en: {errors:report_header}
lv: Ziņot par kļūdām

en: {login:change_home_org_text}
lv: Jūs izvēlējāties <b>%HOMEORG%</b>. ja tas nav pareizi, izvēlieties citu.

en: {errors:title_PROCESSAUTHNREQUEST}
lv: Servisa piegādātāja pieprasījuma apstrādes kļūda

en: {errors:descr_PROCESSASSERTION}
lv: Netiek akceptēta atbilde no identitātes piegādātāja.

en: {errors:debuginfo_header}
lv: Atkļūdošanas infomācija

en: {admin:debug_sending_message_msg_text}
lv: Tā kā šis ir atkļūdošanas režīms, Jūs varat redzēt sūtāmās ziņas saturu:

en: {errors:descr_RESPONSESTATUSNOSUCCESS}
lv: Identitātes piegādātājs atbildējis ar kļūdu. Statusa kods SAML atbildē atšķiras no veiksmīga

en: {admin:metadata_shib13-idp}
lv: Shib 1.3 IdP metadati

en: {login:help_text}
lv: Bez lietotāja vārda un paroles Jūs nevarat autentificēties un nevarat izmantot servisu. Iespējams, ir kāds, kas var Jums palīdzēt. Vaicājiet savas universitātes palīdzības dienestam.

en: {logout:default_link_text}
lv: Iet atpakaļ uz SimpleSAMLphp instalācijas lapu

en: {errors:error_header}
lv: SimpleSAMLphp kļūda

en: {login:help_header}
lv: Palīdziet! Es neatceros paroli.

en: {errors:descr_LDAPERROR}
lv: LDAP ir lietotāju datu bāze. Pieslēdzoties pie tās ir jāspēj piekļūt. Šoreiz tas neizdevās un radās kļūda.

en: {errors:descr_METADATA}
lv: Jūsu SimpleSAMLphp instalācijas konfigurācijā ir kļūda. Pārliecinieties, lai metadatu konfigurācija būtu korekta.

en: {errors:title_BADREQUEST}
lv: Saņemts nepareizs pieprasījums

en: {status:sessionsize}
lv: Sesijas izmērs: %SIZE%

en: {logout:title}
lv: Atslēdzies

en: {admin:metaconv_xmlmetadata}
lv: XML metadati

en: {admin:metaover_unknown_found}
lv: Nav atpazīti šādi ievadlauki

en: {errors:title_AUTHSOURCEERROR}
lv: Autentifikācijas avota kļūda

en: {login:select_home_org}
lv: Izvēlieties organizāciju

en: {logout:hold}
lv: Apturēts

en: {admin:cfg_check_header}
lv: Konfigurācijas pārbaude

en: {admin:debug_sending_message_send}
lv: Sūtīt ziņu

en: {status:logout}
lv: Atslēgties

en: {errors:descr_DISCOPARAMS}
lv: Discovery servisam nosūtītie parametri neatbilst specifikācijām.

en: {errors:descr_CREATEREQUEST}
lv: Veidojot SAML pieprasījumu radās kļūda.

en: {admin:metaover_optional_found}
lv: Neobligātie lauki

en: {logout:return}
lv: Atgriezties pie servisa

en: {admin:metadata_xmlurl}
lv: Jūs varat <a href="%METAURL%">saņemt metadatu xml šajā URL</a>:

en: {logout:logout_all}
lv: Jā, no visiem

en: {admin:debug_disable_debug_mode}
lv: Jūs varat izslēgt atkļūdošanas režīmu globālajā SimpleSAMLphp konfigurācijas failā <tt>config/config.php</tt>.

en: {disco:select}
lv: Izvēlēties

en: {logout:also_from}
lv: Jūs esat pieslēdzies arī pie šiem servisiem:

en: {login:login_button}
lv: Pieslēgties

en: {logout:progress}
lv: Atslēgšanās...

en: {login:error_wrongpassword}
lv: Nekorekts lietotāja vārds vai parole.

en: {admin:metaover_group_metadata.shib13-sp-remote}
lv: Shib 1.3 servisa piegādātājs (attālināts)

en: {errors:descr_PROCESSAUTHNREQUEST}
lv: Identitātes piegādātājs ir saņēmis autentifikācijas pieprasījumu no servisa piegādātāja, bet to apstrādājot radās kļūda.

en: {logout:logout_all_question}
lv: Vai vēlaties atslēgties no visiem uzskaitītajiem servisiem?

en: {errors:title_NOACCESS}
lv: Nav pieejas

en: {login:error_nopassword}
lv: Kaut kādu iemeslu dēļ parole nav nosūtīta. Lūdzu mēģiniet vēlreiz.

en: {errors:title_NORELAYSTATE}
lv: Nav RelayState

en: {errors:descr_NOSTATE}
lv: Stāvokļa informācija pazaudēta un nav iespējams atkārtot pieprasījumu

en: {login:password}
lv: Parole

en: {errors:debuginfo_text}
lv: Zemāk esošā atkļūdošanas informācija var interesēt administratoru un palīdzības dienestu:

en: {admin:cfg_check_missing}
lv: Konfigurācijas failā trūkst opciju

en: {errors:descr_UNHANDLEDEXCEPTION}
lv: Noticis nezināms izņēmuma gadījums.

en: {general:yes}
lv: Jā

en: {errors:title_CONFIG}
lv: Konfigurācijas kļūda

en: {errors:title_LOGOUTREQUEST}
lv: Atslēgšanās pieprasījuma apstrādes kļūda

en: {admin:metaover_errorentry}
lv: Kļūda šajā metadatu ierakstā

en: {errors:title_METADATANOTFOUND}
lv: Metadati nav atrasti

en: {login:contact_info}
lv: Kontaktinformācija

en: {errors:title_UNHANDLEDEXCEPTION}
lv: Nezināma kļūda

en: {status:header_saml20_sp}
lv: SAML 2.0 SP demonstrācijas piemērs

en: {login:error_header}
lv: Kļūda

en: {errors:title_USERABORTED}
lv: Autentifikācija pārtraukta

en: {logout:incapablesps}
lv: Viens vai vairāki Jūsu izmantotie servisi <i>neatbalsta atslēgšanos</i>. Lai aizvērtu visas sesijas, <i>aizveriet savu interneta pārlūku</i>.

en: {admin:metadata_xmlformat}
lv: SAML 2.0 metadatos XML formātā:

en: {admin:metaover_group_metadata.saml20-idp-remote}
lv: SAML 2.0 identitātes piegādātājs (attālināts)

en: {admin:metaover_group_metadata.saml20-idp-hosted}
lv: SAML 2.0 identitātes piegādātājs (hostēts)

en: {admin:metaover_required_found}
lv: Obligātie lauki

en: {admin:cfg_check_select_file}
lv: Izvēlieties pārbaudāmos konfigurācijas failus:

en: {errors:descr_UNKNOWNCERT}
lv: Autentifikācija neizdevās, jo Jūsu interneta pārlūks atsūtījis nepazīstamu sertifikātu

en: {logout:logging_out_from}
lv: Atslēgšanās no šiem servisiem:

en: {logout:loggedoutfrom}
lv: Jūs esat sekmīgi atslēdzies no %SP%.

en: {errors:errorreport_text}
lv: Kļūdas ziņojums administratoriem ir nosūtīts.

en: {errors:descr_LOGOUTREQUEST}
lv: Apstrādājot atslēgšanās pieprasījumu, radās kļūda.

en: {logout:success}
lv: Jūs esat sekmīgi atslēdzies un augstāk uzskaitītajiem servisiem.

en: {admin:cfg_check_notices}
lv: Brīdinājumi

en: {errors:descr_USERABORTED}
lv: Autentifikāciju pārtraucis lietotājs

en: {errors:descr_CASERROR}
lv: Kļūda komunicējot ar CAS serveri.

en: {general:no}
lv: Nē

en: {admin:metadata_saml20-sp}
lv: SAML 2.0 SP metadati

en: {admin:metaconv_converted}
lv: Konvertētie metadati

en: {logout:completed}
lv: Pabeigts

en: {errors:descr_NOTSET}
lv: Konfigurācijā auth.adminpassword parolei ir noklusētā vērtība, tā nav mainīta. Lūdzu nomainiet to, labojot failu.

en: {general:service_provider}
lv: Servisa piegādātājs

en: {errors:descr_BADREQUEST}
lv: Kļūdains pieprasījums šai lapai. Iemesls: %REASON%

en: {logout:no}
lv: Nē

en: {disco:icon_prefered_idp}
lv: (Mana labākā izvēle)

en: {general:no_cancel}
lv: Nē, atcelt

en: {login:user_pass_header}
lv: Ievadiet savu lietotāja vārdu un paroli

en: {errors:report_explain}
lv: Aprakstiet, ko Jūs darījāt, kad notika kļūda.

en: {errors:title_ACSPARAMS}
lv: Nav SAML atbildes

en: {errors:descr_SLOSERVICEPARAMS}
lv: Jūs izmantojat SingleLogoutService interfeisu, bet neesat devis SAML atslēgšanās pieprasījumu vai atslēgšanās atbildi.

en: {login:organization}
lv: Organizācija

en: {errors:title_WRONGUSERPASS}
lv: Nekorekts lietotāja vārds vai parole

en: {admin:metaover_required_not_found}
lv: Nav atrasti obligātie lauki

en: {errors:descr_NOACCESS}
lv: Šis beigu punkts nav iespējots. Pārbaudiet iespējošanas opcijas SimpleSAMLphp konfigurācijā.

en: {errors:title_SLOSERVICEPARAMS}
lv: Nav SAML ziņojuma

en: {errors:descr_ACSPARAMS}
lv: Jūs izmantojat Assertion Consumer Service interfeisu, bet neesat devis SAML autentifikācijas atbildi.

en: {admin:debug_sending_message_text_link}
lv: Jūs gatavojaties sūtīt ziņu. Spiediet saiti Sūtīt ziņu.

en: {errors:descr_AUTHSOURCEERROR}
lv: Autentifikācijas kļūda avotā %AUTHSOURCE%. Iemesls: %REASON%

en: {status:some_error_occurred}
lv: Notikusi kļūda

en: {login:change_home_org_button}
lv: Izvēlēties organizāciju

en: {admin:cfg_check_superfluous}
lv: Sīkas (superfluous) opcijas konfigurācijas failā

en: {errors:report_email}
lv: E-pasta adrese:

en: {errors:howto_header}
lv: Kā atrast palīdzību

en: {errors:title_NOTSET}
lv: Parole nav uzstādīta

en: {errors:descr_NORELAYSTATE}
lv: Pieprasījuma veidotājs nav norādījis RelayState parametru, kas parādītu, kurp iet tālāk.

en: {status:header_diagnostics}
lv: SimpleSAMLphp diagnostika

en: {status:intro}
lv: Šī ir SimpleSAMLphp statusa lapa. Te Jūs varat redzēt vai Jūsu sesija ir pārtraukta, cik ilgi tā bijusi aktīva un visus ar to saistītos atribūtus.

en: {errors:title_NOTFOUNDREASON}
lv: Lapa nav atrasta

en: {admin:debug_sending_message_title}
lv: Ziņas sūtīšana

en: {errors:title_RESPONSESTATUSNOSUCCESS}
lv: Kļūda no identitātes piegādātāja

en: {admin:metadata_shib13-sp}
lv: Shib 1.3 SP metadati

en: {admin:metaover_intro}
lv: Lai aplūkotu SAML vienuma detaļas, klikšķiniet uz vienuma galvenes.

en: {errors:title_NOTVALIDCERT}
lv: Nederīgs sertifikāts

en: {general:remember}
lv: Atcerēties

en: {disco:selectidp}
lv: Izvēlieties identitātes piegādātāju

en: {login:help_desk_email}
lv: Sūtīt e-pastu palīdzības dienestam

en: {login:help_desk_link}
lv: Palīdzības dienesta interneta lapa

en: {errors:title_CASERROR}
lv: CAS kļūda

en: {login:user_pass_text}
lv: Serviss pieprasa autentifikāciju. Lūdzu ievadiet savu lietotāja vārdu un paroli.

en: {errors:title_DISCOPARAMS}
lv: Nepareizs pieprasījums discovery servisam

en: {general:yes_continue}
lv: Jā, turpināt

en: {disco:remember}
lv: Atcerēties manu izvēli

en: {admin:metaover_group_metadata.saml20-sp-hosted}
lv: SAML 2.0 servisa piegādātājs (hostēts)

en: {admin:metadata_simplesamlformat}
lv: SimpleSAMLphp parasta faila formātā - lietojiet šo, ja izmantojat SimpleSAMLphp entītiju otrā galā:

en: {disco:login_at}
lv: Pieslēgties pie

en: {errors:title_GENERATEAUTHNRESPONSE}
lv: Neizdevās izveidot autentifikācijas atbildi

en: {errors:errorreport_header}
lv: Kļūdas ziņojums nosūtīts

en: {errors:title_CREATEREQUEST}
lv: Pieprasījuma veidošanas kļūda

en: {admin:metaover_header}
lv: Metadatu pārskats

en: {errors:report_submit}
lv: Sūtīt ziņojumu par kļūdu

en: {errors:title_INVALIDCERT}
lv: Nederīgs sertifikāts

en: {errors:title_NOTFOUND}
lv: Lapa nav atrasta

en: {logout:logged_out_text}
lv: Jūs esat izgājis no sistēmas.

en: {admin:metaover_group_metadata.shib13-sp-hosted}
lv: Shib 1.3 servisa piegādātājs (hostēts)

en: {admin:metadata_cert_intro}
lv: Lejupielādēt X509 sertifikātus kā PEM-kodētus failus.

en: {admin:debug_sending_message_msg_title}
lv: Ziņa

en: {errors:title_UNKNOWNCERT}
lv: Nepazīstams sertifikāts

en: {errors:title_LDAPERROR}
lv: LDAP kļūda

en: {logout:failedsps}
lv: Nav iespējams atslēgties no viena vai vairākiem servisiem. Lai aizvērtu visas sesijas, <i>aizveriet savu interneta pārlūku</i>.

en: {errors:descr_NOTFOUND}
lv: Norādītā lapa nav atrasta. Saite: %URL%

en: {errors:howto_text}
lv: Iespējams, kļūda radusies no neparedzētas darbības vai nepareizas SimpleSAMLphp konfigurācijas. Nosūtiet administratoram kļūdas ziņojumu.

en: {admin:metaover_group_metadata.shib13-idp-hosted}
lv: Shib 1.3 identitātes piegādātājs (hostēts)

en: {errors:descr_NOTVALIDCERT}
lv: Jūs neesat norādījis derīgu sertifikātu.

en: {admin:debug_sending_message_text_button}
lv: Jūs gatavojaties sūtīt ziņu. Spiediet pogu Sūtīt ziņu.

en: {admin:metaover_optional_not_found}
lv: Nav atrasti neobligātie lauki

en: {logout:logout_only}
lv: Nē, tikai %SP%

en: {login:next}
lv: Tālāk

en: {errors:descr_GENERATEAUTHNRESPONSE}
lv: Kad identitātes piegādātājs mēģināja izveigot autentifikācijas atbildi, radās kļūda.

en: {disco:selectidp_full}
lv: Lūdzu izvēlieties identitātes piegādātāju, pie kura vēlaties autentificēties:

en: {errors:descr_NOTFOUNDREASON}
lv: Norādītā lapa nav atrasta. Iemesls: %REASON% Saite: %URL%

en: {errors:title_NOCERT}
lv: Nav sertifikāta

en: {errors:title_LOGOUTINFOLOST}
lv: Atslēgšanās informācija zaudēta

en: {admin:metaover_group_metadata.shib13-idp-remote}
lv: Shib 1.3 identitātes piegādātājs (attālināts)

en: {errors:descr_CONFIG}
lv: SimpleSAMLphp nav pareizi nokonfigurēts.

en: {admin:metadata_intro}
lv: Šeit ir SimpleSAMLphp ģenerētie metadati. Jūs varat tos sūtīt partneriem, lai izveidotu uzticamu federāciju.

en: {admin:metadata_cert}
lv: Sertifikāti

en: {errors:descr_INVALIDCERT}
lv: Autentifikācija neizdevās, jo Jūsu interneta pārlūks atsūtījis nederīgu vai nelasāmu sertifikātu

en: {status:header_shib}
lv: Shibboleth demo

en: {admin:metaconv_parse}
lv: Parsēt

en: Person's principal name at home organization
lv: Priekšnieka vārds

en: Superfluous options in config file
lv: Sīkas (superfluous) opcijas konfigurācijas failā

en: Mobile
lv: Mobilais telefons

en: Shib 1.3 Service Provider (Hosted)
lv: Shib 1.3 servisa piegādātājs (hostēts)

en: LDAP is the user database, and when you try to login, we need to contact an LDAP database. An error occurred when we tried it this time.
lv: LDAP ir lietotāju datu bāze. Pieslēdzoties pie tās ir jāspēj piekļūt. Šoreiz tas neizdevās un radās kļūda.

en: Optionally enter your email address, for the administrators to be able contact you for further questions about your issue:
lv: Norādiet savu e-pastu, lai administrators var ar Jums sazināties un precizēt notikušo:

en: Display name
lv: Parādāmais vārds

en: Remember my choice
lv: Atcerēties manu izvēli

en: SAML 2.0 SP Metadata
lv: SAML 2.0 SP metadati

en: Notices
lv: Brīdinājumi

en: Home telephone
lv: Telefons

en: Hi, this is the status page of SimpleSAMLphp. Here you can see if your session is timed out, how long it lasts until it times out and all the attributes that are attached to your session.
lv: Šī ir SimpleSAMLphp statusa lapa. Te Jūs varat redzēt vai Jūsu sesija ir pārtraukta, cik ilgi tā bijusi aktīva un visus ar to saistītos atribūtus.

en: Explain what you did when this error occurred...
lv: Aprakstiet, ko Jūs darījāt, kad notika kļūda.

en: An unhandled exception was thrown.
lv: Noticis nezināms izņēmuma gadījums.

en: Invalid certificate
lv: Nederīgs sertifikāts

en: Service Provider
lv: Servisa piegādātājs

en: Incorrect username or password.
lv: Nekorekts lietotāja vārds vai parole.

en: There is an error in the request to this page. The reason was: %REASON%
lv: Kļūdains pieprasījums šai lapai. Iemesls: %REASON%

en: E-mail address:
lv: E-pasta adrese:

en: Submit message
lv: Sūtīt ziņu

en: No RelayState
lv: Nav RelayState

en: Error creating request
lv: Pieprasījuma veidošanas kļūda

en: Locality
lv: Atrašanās vieta

en: Unhandled exception
lv: Nezināma kļūda

en: The following required fields was not found
lv: Nav atrasti obligātie lauki

en: Download the X509 certificates as PEM-encoded files.
lv: Lejupielādēt X509 sertifikātus kā PEM-kodētus failus.

en: Unable to locate metadata for %ENTITYID%
lv: Nav iespējams atrast metadatus priekš %ENTITYID%

en: Organizational number
lv: Organizācijas reģistrācijas numurs

en: Password not set
lv: Parole nav uzstādīta

en: SAML 2.0 IdP Metadata
lv: SAML 2.0 IdP metadati

en: Post office box
lv: Pasta kaste

en: A service has requested you to authenticate yourself. Please enter your username and password in the form below.
lv: Serviss pieprasa autentifikāciju. Lūdzu ievadiet savu lietotāja vārdu un paroli.

en: CAS Error
lv: CAS kļūda

en: The debug information below may be of interest to the administrator / help desk:
lv: Zemāk esošā atkļūdošanas informācija var interesēt administratoru un palīdzības dienestu:

en: Either no user with the given username could be found, or the password you gave was wrong. Please check the username and try again.
lv: Vai nu nav lietotāja ar norādīto lietotāja vārdu, vai parole norādīta kļūdaini. Lūdzu mēģiniet vēlreiz.

en: Error
lv: Kļūda

en: Next
lv: Tālāk

en: Distinguished name (DN) of the person's home organizational unit
lv: Organizācijas vienības vārds (DN)

en: State information lost
lv: Stāvokļa informācija pazaudēta

en: The password in the configuration (auth.adminpassword) is not changed from the default value. Please edit the configuration file.
lv: Konfigurācijā auth.adminpassword parolei ir noklusētā vērtība, tā nav mainīta. Lūdzu nomainiet to, labojot failu.

en: Converted metadata
lv: Konvertētie metadati

en: Mail
lv: Pasts

en: No, cancel
lv: Nē

en: You have chosen <b>%HOMEORG%</b> as your home organization. If this is wrong you may choose another one.
lv: Jūs izvēlējāties <b>%HOMEORG%</b>. ja tas nav pareizi, izvēlieties citu.

en: Error processing request from Service Provider
lv: Servisa piegādātāja pieprasījuma apstrādes kļūda

en: Distinguished name (DN) of person's primary Organizational Unit
lv: Personas pamata organizācijas vienības vārds (DN)

en: To look at the details for an SAML entity, click on the SAML entity header.
lv: Lai aplūkotu SAML vienuma detaļas, klikšķiniet uz vienuma galvenes.

en: Enter your username and password
lv: Ievadiet savu lietotāja vārdu un paroli

en: Login at
lv: Pieslēgties pie

en: No
lv: Nē

en: Home postal address
lv: Pasta adrese

en: WS-Fed SP Demo Example
lv: WS-Fed SP demonstrācijas piemērs

en: SAML 2.0 Identity Provider (Remote)
lv: SAML 2.0 identitātes piegādātājs (attālināts)

en: Error processing the Logout Request
lv: Atslēgšanās pieprasījuma apstrādes kļūda

en: Do you want to logout from all the services above?
lv: Vai vēlaties atslēgties no visiem uzskaitītajiem servisiem?

en: Select
lv: Izvēlēties

en: The authentication was aborted by the user
lv: Autentifikāciju pārtraucis lietotājs

en: Your attributes
lv: Atribūti

en: Given name
lv: Vārds

en: Identity assurance profile
lv: Apraksts, kā atšķirt cilvēku no robota

en: SAML 2.0 SP Demo Example
lv: SAML 2.0 SP demonstrācijas piemērs

en: Logout information lost
lv: Atslēgšanās informācija zaudēta

en: Organization name
lv: Organizācijas nosaukums

en: Authentication failed: the certificate your browser sent is unknown
lv: Autentifikācija neizdevās, jo Jūsu interneta pārlūks atsūtījis nepazīstamu sertifikātu

en: You are about to send a message. Hit the submit message button to continue.
lv: Jūs gatavojaties sūtīt ziņu. Spiediet pogu Sūtīt ziņu.

en: Home organization domain name
lv: Organizācijas domeins

en: Go back to the file list
lv: Iet atpakaļ uz sarakstu

en: Error report sent
lv: Kļūdas ziņojums nosūtīts

en: Common name
lv: Vārds

en: Please select the identity provider where you want to authenticate:
lv: Lūdzu izvēlieties identitātes piegādātāju, pie kura vēlaties autentificēties:

en: Logout failed
lv: Atslēgšanās neizdevās

en: Identity number assigned by public authorities
lv: Publisko autoritāšu piešķirtais identitātes numurs

en: WS-Federation Identity Provider (Remote)
lv: WS-Federation servisa piegādātājs (attālināts)

en: Error received from Identity Provider
lv: Kļūda no identitātes piegādātāja

en: LDAP Error
lv: LDAP kļūda

en: The information about the current logout operation has been lost. You should return to the service you were trying to log out from and try to log out again. This error can be caused by the logout information expiring. The logout information is stored for a limited amout of time - usually a number of hours. This is longer than any normal logout operation should take, so this error may indicate some other error with the configuration. If the problem persists, contact your service provider.
lv: Informācija par atslēgšanās operāciju ir pazaudēta. Jums jāatgriežas pie servisa, no kura mēģinājāt atslēgties, un jāmēģina atslēgties vēlreiz. Kļūda var rasties, ja atslēgšanās norit pārāk ilgi. Informācija par atslēgšanos tiek glabāta vairākas stundas. Tas ir ilgāk nekā parasti norit atslēgšanās procedūra, tādēļ šī kļūda var norādīt uz kļūdu konfigurācijā. Ja problēma turpinās, sazinieties ar servisa piegādātāju.

en: Some error occurred
lv: Notikusi kļūda

en: Organization
lv: Organizācija

en: No certificate
lv: Nav sertifikāta

en: Choose home organization
lv: Izvēlēties organizāciju

en: Persistent pseudonymous ID
lv: Pastāvīgs pseidonīma ID

en: No SAML response provided
lv: Nav SAML atbildes

en: No errors found.
lv: Kļūdas nav atrastas.

en: SAML 2.0 Service Provider (Hosted)
lv: SAML 2.0 servisa piegādātājs (hostēts)

en: The given page was not found. The URL was: %URL%
lv: Norādītā lapa nav atrasta. Saite: %URL%

en: Configuration error
lv: Konfigurācijas kļūda

en: Required fields
lv: Obligātie lauki

en: An error occurred when trying to create the SAML request.
lv: Veidojot SAML pieprasījumu radās kļūda.

en: This error probably is due to some unexpected behaviour or to misconfiguration of SimpleSAMLphp. Contact the administrator of this login service, and send them the error message above.
lv: Iespējams, kļūda radusies no neparedzētas darbības vai nepareizas SimpleSAMLphp konfigurācijas. Nosūtiet administratoram kļūdas ziņojumu.

en: Your session is valid for %remaining% seconds from now.
lv: Sesija ir derīga %remaining% sekundes no šī brīža.

en: Domain component (DC)
lv: Domēns (DC)

en: Shib 1.3 Service Provider (Remote)
lv: Shib 1.3 servisa piegādātājs (attālināts)

en: Password
lv: Parole

en: Nickname
lv: Niks

en: Send error report
lv: Sūtīt ziņojumu par kļūdu

en: Authentication failed: the certificate your browser sent is invalid or cannot be read
lv: Autentifikācija neizdevās, jo Jūsu interneta pārlūks atsūtījis nederīgu vai nelasāmu sertifikātu

en: The error report has been sent to the administrators.
lv: Kļūdas ziņojums administratoriem ir nosūtīts.

en: Date of birth
lv: Dzimšanas datums

en: Private information elements
lv: Privātās informācijas elementi

en: You are also logged in on these services:
lv: Jūs esat pieslēdzies arī pie šiem servisiem:

en: SimpleSAMLphp Diagnostics
lv: SimpleSAMLphp diagnostika

en: Debug information
lv: Atkļūdošanas infomācija

en: No, only %SP%
lv: Nē, tikai %SP%

en: Username
lv: Lietotāja vārds

en: Go back to SimpleSAMLphp installation page
lv: Iet atpakaļ uz SimpleSAMLphp instalācijas lapu

en: You have successfully logged out from all services listed above.
lv: Jūs esat sekmīgi atslēdzies un augstāk uzskaitītajiem servisiem.

en: You are now successfully logged out from %SP%.
lv: Jūs esat sekmīgi atslēdzies no %SP%.

en: Affiliation
lv: Piederība

en: You have been logged out.
lv: Jūs esat izgājis no sistēmas.

en: Return to service
lv: Atgriezties pie servisa

en: Logout
lv: Atslēgties

en: State information lost, and no way to restart the request
lv: Stāvokļa informācija pazaudēta un nav iespējams atkārtot pieprasījumu

en: Error processing response from Identity Provider
lv: Identitātes piegādātāja atbildes apstrādes kļūda

en: WS-Federation Service Provider (Hosted)
lv: WS-Federation servisa piegādātājs (hostēts)

en: Preferred language
lv: Vēlamā valoda

en: SAML 2.0 Service Provider (Remote)
lv: SAML 2.0 servisa piegādātājs (attālināts)

en: Surname
lv: Uzvārds

en: No access
lv: Nav pieejas

en: The following fields was not recognized
lv: Nav atpazīti šādi ievadlauki

en: Authentication error in source %AUTHSOURCE%. The reason was: %REASON%
lv: Autentifikācijas kļūda avotā %AUTHSOURCE%. Iemesls: %REASON%

en: Bad request received
lv: Saņemts nepareizs pieprasījums

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: JPEG Photo
lv: JPEG fotogrāfija

en: Postal address
lv: Pasta adrese

en: An error occurred when trying to process the Logout Request.
lv: Apstrādājot atslēgšanās pieprasījumu, radās kļūda.

en: Sending message
lv: Ziņas sūtīšana

en: In SAML 2.0 Metadata XML format:
lv: SAML 2.0 metadatos XML formātā:

en: Logging out of the following services:
lv: Atslēgšanās no šiem servisiem:

en: When this identity provider tried to create an authentication response, an error occurred.
lv: Kad identitātes piegādātājs mēģināja izveigot autentifikācijas atbildi, radās kļūda.

en: Could not create authentication response
lv: Neizdevās izveidot autentifikācijas atbildi

en: Labeled URI
lv: URI nosaukums

en: SimpleSAMLphp appears to be misconfigured.
lv: SimpleSAMLphp nav pareizi nokonfigurēts.

en: Shib 1.3 Identity Provider (Hosted)
lv: Shib 1.3 identitātes piegādātājs (hostēts)

en: Metadata
lv: Metadati

en: Login
lv: Pieslēgties

en: This Identity Provider received an Authentication Request from a Service Provider, but an error occurred when trying to process the request.
lv: Identitātes piegādātājs ir saņēmis autentifikācijas pieprasījumu no servisa piegādātāja, bet to apstrādājot radās kļūda.

en: Yes, all services
lv: Jā, no visiem

en: Logged out
lv: Atslēdzies

en: Postal code
lv: Pasta kods

en: Logging out...
lv: Atslēgšanās...

en: Metadata not found
lv: Metadati nav atrasti

en: SAML 2.0 Identity Provider (Hosted)
lv: SAML 2.0 identitātes piegādātājs (hostēts)

en: Primary affiliation
lv: Pamatdarba amats

en: If you report this error, please also report this tracking number which makes it possible to locate your session in the logs available to the system administrator:
lv: Kad ziņojat par kļūdu, lūdzu norādiet šo atsekošanas numuru, kas administratoram palīdz atrast šo sesiju sistēmas ierakstos.

en: XML metadata
lv: XML metadati

en: The parameters sent to the discovery service were not according to specifications.
lv: Discovery servisam nosūtītie parametri neatbilst specifikācijām.

en: Telephone number
lv: Telefons

en: Unable to log out of one or more services. To ensure that all your sessions are closed, you are encouraged to <i>close your webbrowser</i>.
lv: Nav iespējams atslēgties no viena vai vairākiem servisiem. Lai aizvērtu visas sesijas, <i>aizveriet savu interneta pārlūku</i>.

en: Bad request to discovery service
lv: Nepareizs pieprasījums discovery servisam

en: Select your identity provider
lv: Izvēlieties identitātes piegādātāju

en: Entitlement regarding the service
lv: Pilnvaras attiecībā uz servisu

en: Shib 1.3 SP Metadata
lv: Shib 1.3 SP metadati

en: As you are in debug mode, you get to see the content of the message you are sending:
lv: Tā kā šis ir atkļūdošanas režīms, Jūs varat redzēt sūtāmās ziņas saturu:

en: Certificates
lv: Sertifikāti

en: Remember
lv: Atcerēties

en: Distinguished name (DN) of person's home organization
lv: Organizācijas vārds (DN)

en: You are about to send a message. Hit the submit message link to continue.
lv: Jūs gatavojaties sūtīt ziņu. Spiediet saiti Sūtīt ziņu.

en: Organizational unit
lv: Organizācijas vienība

en: Authentication aborted
lv: Autentifikācija pārtraukta

en: Local identity number
lv: Personas kods

en: Report errors
lv: Ziņot par kļūdām

en: Page not found
lv: Lapa nav atrasta

en: Shib 1.3 IdP Metadata
lv: Shib 1.3 IdP metadati

en: Change your home organization
lv: Mainīt organizāciju

en: User's password hash
lv: Paroles jaucējsumma (hash)

en: In SimpleSAMLphp flat file format - use this if you are using a SimpleSAMLphp entity on the other side:
lv: SimpleSAMLphp parasta faila formātā - lietojiet šo, ja izmantojat SimpleSAMLphp entītiju otrā galā:

en: Yes, continue
lv: Jā, turpināt

en: Completed
lv: Pabeigts

en: The Identity Provider responded with an error. (The status code in the SAML Response was not success)
lv: Identitātes piegādātājs atbildējis ar kļūdu. Statusa kods SAML atbildē atšķiras no veiksmīga

en: Error loading metadata
lv: Metadatu ielādes kļūda

en: Select configuration file to check:
lv: Izvēlieties pārbaudāmos konfigurācijas failus:

en: On hold
lv: Apturēts

en: Error when communicating with the CAS server.
lv: Kļūda komunicējot ar CAS serveri.

en: No SAML message provided
lv: Nav SAML ziņojuma

en: Help! I don't remember my password.
lv: Palīdziet! Es neatceros paroli.

en: You can turn off debug mode in the global SimpleSAMLphp configuration file <tt>config/config.php</tt>.
lv: Jūs varat izslēgt atkļūdošanas režīmu globālajā SimpleSAMLphp konfigurācijas failā <tt>config/config.php</tt>.

en: How to get help
lv: Kā atrast palīdzību

en: You accessed the SingleLogoutService interface, but did not provide a SAML LogoutRequest or LogoutResponse. Please note that this endpoint is not intended to be accessed directly.
lv: Jūs izmantojat SingleLogoutService interfeisu, bet neesat devis SAML atslēgšanās pieprasījumu vai atslēgšanās atbildi.

en: SimpleSAMLphp error
lv: SimpleSAMLphp kļūda

en: One or more of the services you are logged into <i>do not support logout</i>. To ensure that all your sessions are closed, you are encouraged to <i>close your webbrowser</i>.
lv: Viens vai vairāki Jūsu izmantotie servisi <i>neatbalsta atslēgšanos</i>. Lai aizvērtu visas sesijas, <i>aizveriet savu interneta pārlūku</i>.

en: Organization's legal name
lv: Organizācijas juridiskais nosaukums

en: Options missing from config file
lv: Konfigurācijas failā trūkst opciju

en: The following optional fields was not found
lv: Nav atrasti neobligātie lauki

en: Authentication failed: your browser did not send any certificate
lv: Autentifikācija neizdevās, jo Jūsu interneta pārlūks nav atsūtījis nevienu sertifikātu

en: This endpoint is not enabled. Check the enable options in your configuration of SimpleSAMLphp.
lv: Šis beigu punkts nav iespējots. Pārbaudiet iespējošanas opcijas SimpleSAMLphp konfigurācijā.

en: You can <a href="%METAURL%">get the metadata xml on a dedicated URL</a>:
lv: Jūs varat <a href="%METAURL%">saņemt metadatu xml šajā URL</a>:

en: Street
lv: Iela

en: There is some misconfiguration of your SimpleSAMLphp installation. If you are the administrator of this service, you should make sure your metadata configuration is correctly setup.
lv: Jūsu SimpleSAMLphp instalācijas konfigurācijā ir kļūda. Pārliecinieties, lai metadatu konfigurācija būtu korekta.

en: Incorrect username or password
lv: Nekorekts lietotāja vārds vai parole

en: Message
lv: Ziņa

en: Contact information:
lv: Kontaktinformācija

en: Unknown certificate
lv: Nepazīstams sertifikāts

en: Legal name
lv: Juridiskais nosaukums

en: Optional fields
lv: Neobligātie lauki

en: The initiator of this request did not provide a RelayState parameter indicating where to go next.
lv: Pieprasījuma veidotājs nav norādījis RelayState parametru, kas parādītu, kurp iet tālāk.

en: You have previously chosen to authenticate at
lv: Iepriekš Jūs autentificējāties pie

en: You sent something to the login page, but for some reason the password was not sent. Try again please.
lv: Kaut kādu iemeslu dēļ parole nav nosūtīta. Lūdzu mēģiniet vēlreiz.

en: Fax number
lv: Fakss

en: Error in this metadata entry
lv: Kļūda šajā metadatu ierakstā

en: Session size: %SIZE%
lv: Sesijas izmērs: %SIZE%

en: Parse
lv: Parsēt

en: Without your username and password you cannot authenticate yourself for access to the service. There may be someone that can help you. Consult the help desk at your organization!
lv: Bez lietotāja vārda un paroles Jūs nevarat autentificēties un nevarat izmantot servisu. Iespējams, ir kāds, kas var Jums palīdzēt. Vaicājiet savas universitātes palīdzības dienestam.

en: Metadata parser
lv: Metadatu parsētājs

en: Choose your home organization
lv: Izvēlieties organizāciju

en: Send e-mail to help desk
lv: Sūtīt e-pastu palīdzības dienestam

en: Metadata overview
lv: Metadatu pārskats

en: Title
lv: Amats

en: Manager
lv: Priekšnieks

en: You did not present a valid certificate.
lv: Jūs neesat norādījis derīgu sertifikātu.

en: Authentication source error
lv: Autentifikācijas avota kļūda

en: Affiliation at home organization
lv: Amats organizācijā

en: Help desk homepage
lv: Palīdzības dienesta interneta lapa

en: Configuration check
lv: Konfigurācijas pārbaude

en: We did not accept the response sent from the Identity Provider.
lv: Netiek akceptēta atbilde no identitātes piegādātāja.

en: The given page was not found. The reason was: %REASON%  The URL was: %URL%
lv: Norādītā lapa nav atrasta. Iemesls: %REASON% Saite: %URL%

en: Shib 1.3 Identity Provider (Remote)
lv: Shib 1.3 identitātes piegādātājs (attālināts)

en: Here is the metadata that SimpleSAMLphp has generated for you. You may send this metadata document to trusted partners to setup a trusted federation.
lv: Šeit ir SimpleSAMLphp ģenerētie metadati. Jūs varat tos sūtīt partneriem, lai izveidotu uzticamu federāciju.

en: [Preferred choice]
lv: (Mana labākā izvēle)

en: Organizational homepage
lv: Organizācijas mājas lapa

en: You accessed the Assertion Consumer Service interface, but did not provide a SAML Authentication Response. Please note that this endpoint is not intended to be accessed directly.
lv: Jūs izmantojat Assertion Consumer Service interfeisu, bet neesat devis SAML autentifikācijas atbildi.

en: You are now accessing a pre-production system. This authentication setup is for testing and pre-production verification only. If someone sent you a link that pointed you here, and you are not <i>a tester</i> you probably got the wrong link, and should <b>not be here</b>.
lv: Jūs izmantojat testa (pirmsprodukcijas) sistēmu. Šī autentifikācija ir tikai testēšanas vajadzībām. Ja kāds Jums atsūtījis saiti uz šejieni un Jūs neesat <i>testētājs</i>, Jums te <b>nav jāatrodas</b>.
