SimpleSAMLphp 1.15 - en to sl translation catalogue (398 entries)

en: {admin:metadata_saml20-idp}
sl: SAML 2.0 IdP Metapodatki

en: {errors:descr_WRONGUSERPASS}
sl: Uporabnika s tem uporabniškim imenom ni bilo mogoče najti ali pa je vpisano geslo napačno. Preverite svoje uporabniško ime in poskusite znova.

en: {logout:failed}
sl: Odjava je spodletela.

en: {status:attributes_header}
sl: Vaši atributi

en: {admin:metaover_group_metadata.saml20-sp-remote}
sl: SAML 2.0 SP (Oddaljeni)

en: {errors:descr_NOCERT}
sl: Avtentikacija je spodletela: vaš spletni brskalnik ni posredoval digitalnega potrdila!

en: {errors:title_PROCESSASSERTION}
sl: Pri obdelavi odgovora IdP-ja je prišlo do napake

en: {errors:title_NOSTATE}
sl: Podatki o stanju so izgubljeni

en: {login:username}
sl: Uporabniško ime

en: {errors:title_METADATA}
sl: Napaka pri nalaganju metapodatkov

en: {admin:metaconv_title}
sl: Metapodatkovna sintaktična analiza (parser)

en: {admin:cfg_check_noerrors}
sl: Ni napak

en: {errors:descr_LOGOUTINFOLOST}
sl: Odjavni (Logout) parametri niso na voljo. Vrnite se na storitev, ki ste jo pravkar uporabljali in se ponovno poskusite odjaviti. Napaka je posledica poteka veljavnosti seje.

en: {disco:previous_auth}
sl: Predhodnje ste se prijavljali že pri

en: {admin:cfg_check_back}
sl: Vrnite se na seznam datotek

en: {errors:report_trackid}
sl: Če boste prijavili to napako, priložite tudi ID seje, preko katere bo lažje najti vaše zapise v dnevniških datotekah, ki so na voljo skrbniku sistema.

en: {login:change_home_org_title}
sl: Izberite vašo domačo organizacijo.

en: {errors:descr_METADATANOTFOUND}
sl: Metapodatkov za %ENTITYID% ni bilo moč najti

en: {admin:metadata_metadata}
sl: Metapodatki

en: {errors:report_text}
sl: Če želite, vnesite elektronski naslov, na katerem boste dosegljivi v primeru dodatnih vprašanj za skrbnika sistema :

en: {errors:report_header}
sl: Prijavi napake

en: {login:change_home_org_text}
sl: Izbrali ste <b>%HOMEORG%</b> kot vašo domačo organizacijo. V primeru da je izbor napačen, izberite drugo.

en: {errors:title_PROCESSAUTHNREQUEST}
sl: Napaka pri obdelavi zahteve SP

en: {errors:descr_PROCESSASSERTION}
sl: Odgovor, poslan od IdP-ja, ni bil sprejet.

en: {errors:debuginfo_header}
sl: Pomoč pri odpravljanju napak (debug)

en: {admin:debug_sending_message_msg_text}
sl: Ste v debug načinu, lahko si ogledate vsebino sporočila, ki ga pošiljate

en: {errors:descr_RESPONSESTATUSNOSUCCESS}
sl: Odziv IdP vsebuje napako ("SAML-Response" ni uspel)!

en: {admin:metadata_shib13-idp}
sl: Shib 1.3 IdP Metapodatki

en: {login:help_text}
sl: Žal se brez uporabniškega imena in gesla ne morete prijaviti in uporabljati storitev.

en: {logout:default_link_text}
sl: Nazaj na namestitveno stran SimpleSAMLphp

en: {errors:error_header}
sl: SimpleSAMLphp napaka

en: {login:help_header}
sl: Na pomoč! Pozabil sem svoje geslo.

en: {errors:descr_LDAPERROR}
sl: LDAP je zbirka uporabnikov. Ko se želite prijaviti, je potrebno prijavo preveriti v LDAPu. Pri trenutnem preverjanju je prišlo do napake.

en: {errors:descr_METADATA}
sl: V konfiguraciji SimpleSAMLphp-ja je napaka. Če ste skrbnik te storitve, preverite, da je konfiguracija metapodatkov pravilna.

en: {errors:title_BADREQUEST}
sl: Napaka v prejetem zahtevku.

en: {status:sessionsize}
sl: Velikost seje: %SIZE% bajtov

en: {logout:title}
sl: Odjavljen

en: {admin:metaconv_xmlmetadata}
sl: XML metapodatki

en: {admin:metaover_unknown_found}
sl: Nepoznana polja

en: {errors:title_AUTHSOURCEERROR}
sl: Napaka v avtentikacijskem viru

en: {login:select_home_org}
sl: Izberite vašo domačo organizacijo

en: {logout:hold}
sl: V teku

en: {admin:cfg_check_header}
sl: Preverjanje konfiguracije

en: {admin:debug_sending_message_send}
sl: Pošlji sporočilo

en: {status:logout}
sl: Odjava

en: {errors:descr_DISCOPARAMS}
sl: Parametri, ki so bili poslani "Discovery service-u", ne ustrezajo specifikaciji.

en: {errors:descr_CREATEREQUEST}
sl: Pri ustvarjanju SAML zahteve je prišlo do napake.

en: {admin:metaover_optional_found}
sl: Neobvezna polja

en: {logout:return}
sl: Vrni se nazaj na storitev.

en: {admin:metadata_xmlurl}
sl: XML metapodatki se nahajajo na <a href="%METAURL%">tem naslovu</a>:

en: {logout:logout_all}
sl: Da, odjavi me z vseh storitev

en: {admin:debug_disable_debug_mode}
sl: Debug način lahko izklopite v globalni SimpleSAMLphp konfiguracijski datoteki <tt>config/config.php</tt>.

en: {disco:select}
sl: Izberite

en: {logout:also_from}
sl: Prijavljeni ste v naslednje storitve:

en: {login:login_button}
sl: Prijava

en: {logout:progress}
sl: Odjavljanje...

en: {login:error_wrongpassword}
sl: Napačno uporabniško ime ali geslo!

en: {admin:metaover_group_metadata.shib13-sp-remote}
sl: Shib 1.3 SP (Oddaljeni)

en: {errors:descr_PROCESSAUTHNREQUEST}
sl: IdP je prejel avtenticirano zahtevo SP-ja, vendar je prišlo do napake pri obdelavi te zahteve.

en: {logout:logout_all_question}
sl: Ali se želite odjaviti z vseh naštetih storitev?

en: {errors:title_NOACCESS}
sl: Ni dostopa

en: {login:error_nopassword}
sl: Prišlo je do napake, poskusite znova.

en: {errors:title_NORELAYSTATE}
sl: RelayState parameter ne obstaja

en: {errors:descr_NOSTATE}
sl: Podatki o stanju so izgubljeni, zato zahteve ni mogoče obnoviti/ponovno zagnati.

en: {login:password}
sl: Geslo

en: {errors:debuginfo_text}
sl: Podatki o odpravljanju napak bodo zanimali skrbnika/helpdesk:

en: {admin:cfg_check_missing}
sl: V konfiguracijski datoteki manjkajo nastavitve

en: {errors:descr_UNHANDLEDEXCEPTION}
sl: Zagnana je bila nedefinirana izjema.

en: {general:yes}
sl: Da

en: {errors:title_CONFIG}
sl: Napaka v nastavitvah

en: {errors:title_LOGOUTREQUEST}
sl: Napaka pri obdelavi zahteve za odjavo

en: {admin:metaover_errorentry}
sl: Napaka pri vnosu metapodatkov

en: {errors:title_METADATANOTFOUND}
sl: Metapodatkov ni bilo moč najti

en: {login:contact_info}
sl: Kontakt

en: {errors:title_UNHANDLEDEXCEPTION}
sl: Nedefinirana izjema.

en: {status:header_saml20_sp}
sl: SAML 2.0 SP Demo primer

en: {login:error_header}
sl: Napaka

en: {errors:title_USERABORTED}
sl: Avtentikacija prekinjena

en: {logout:incapablesps}
sl: Ena ali več storitev, v katere ste prijavljeni, <i>ne omogoča odjave</i>. Odjavo iz teh storitev izvedete tako, da <i>zaprete spletni brskalnik</i>.

en: {admin:metadata_xmlformat}
sl: V SAML 2.0 Metapodatkovni XML format:

en: {admin:metaover_group_metadata.saml20-idp-remote}
sl: SAML 2.0 IdP (Oddaljeni)

en: {admin:metaover_group_metadata.saml20-idp-hosted}
sl: SAML 2.0 IdP (Lokalni)

en: {admin:metaover_required_found}
sl: Zahtevana polja

en: {admin:cfg_check_select_file}
sl: Izberite konfiguracijsko datoteko, ki jo želite preveriti

en: {errors:descr_UNKNOWNCERT}
sl: Avtentikacija je spodletela: vaš spletni brskalnik je posredoval nepoznano digitalno potrdilo

en: {logout:logging_out_from}
sl: Odjava iz naslednjih storitev:

en: {logout:loggedoutfrom}
sl: Uspešno ste se odjavili s ponudnika storitev: %SP%

en: {errors:errorreport_text}
sl: Poročilo o napaki je bilo poslano skrbnikom sistema.

en: {errors:descr_LOGOUTREQUEST}
sl: Pri obdelavi zahteve za odjavo je prišlo do napake.

en: {logout:success}
sl: Uspešno ste se odjavili z vseh naštetih storitev.

en: {admin:cfg_check_notices}
sl: Obvestila

en: {errors:descr_USERABORTED}
sl: Avtentikacija prekinjena na zahtevo uporabnika

en: {errors:descr_CASERROR}
sl: Napaka pri komunikaciji s CAS strežnikom.

en: {general:no}
sl: Ne

en: {admin:metadata_saml20-sp}
sl: SAML 2.0 SP Metapodatki

en: {admin:metaconv_converted}
sl: Pretvorjeni metapodatki

en: {logout:completed}
sl: Dokončano

en: {errors:descr_NOTSET}
sl: V nastavitvah je geslo skrbnika (auth.adminpassword) še vedno nastavljeno na začetno vrednost. Spremenite ga!

en: {general:service_provider}
sl: Ponudnik storitev

en: {errors:descr_BADREQUEST}
sl: Prišlo je do napake pri prejetem zahtevku. Razlog: %REASON%

en: {logout:no}
sl: Ne

en: {disco:icon_prefered_idp}
sl: Prioritetna izbira

en: {general:no_cancel}
sl: Ne, prekliči

en: {login:user_pass_header}
sl: Vnesite svoje uporabniško ime in geslo

en: {errors:report_explain}
sl: Opišite, kako je prišlo do napake...

en: {errors:title_ACSPARAMS}
sl: Nobenega odgovora za SAML ni na voljo

en: {errors:descr_SLOSERVICEPARAMS}
sl: Dostopili ste do SingleLogoutService vmesnika, ampak niste zagotovili SAML LogoutRequest ali LogoutResponse.

en: {login:organization}
sl: Organizacija

en: {errors:title_WRONGUSERPASS}
sl: Napačno uporabniško ime ali geslo

en: {admin:metaover_required_not_found}
sl: Naslednjih zahtevanih polj ni bilo mogoče najti

en: {errors:descr_NOACCESS}
sl: Ta končna točka ni omogočena. Preverite možnost omogočanja storitve v konfiguraciji SimpleSAMLphp-ja.

en: {errors:title_SLOSERVICEPARAMS}
sl: SAML sporočilo ni na voljo

en: {errors:descr_ACSPARAMS}
sl: Dostopili ste do "Assertion Consumer Service" vmesnika, ampak niste zagotovili "SAML Authentication Responsa".

en: {admin:debug_sending_message_text_link}
sl: Sporočilo boste poslali s klikom na gumb za pošiljanje.

en: {errors:descr_AUTHSOURCEERROR}
sl: Napaka v avtentikacijskem viru: %AUTHSOURCE%. Opis napake: %REASON%

en: {status:some_error_occurred}
sl: Prišlo je do napake!

en: {login:change_home_org_button}
sl: Izberite domačo organizacijo.

en: {admin:cfg_check_superfluous}
sl: Odvečne nastavitve v konfiguracijski datoteki

en: {errors:report_email}
sl: Elektronski naslov:

en: {errors:howto_header}
sl: Kje lahko najdem pomoč?

en: {errors:title_NOTSET}
sl: Geslo ni nastavljeno

en: {errors:descr_NORELAYSTATE}
sl: Pobudnik te zahteve ni posredoval RelayState parametra.

en: {status:header_diagnostics}
sl: SimpleSAMLphp diagnostika

en: {status:intro}
sl: Živjo! To je statusna stran SimpleSAMLphp, ki omogoča pregled nad trajanjem vaše trenutne seje in atributi, ki so povezani z njo.

en: {errors:title_NOTFOUNDREASON}
sl: Strani ni bilo mogoče najti.

en: {admin:debug_sending_message_title}
sl: Pošiljanje sporočila

en: {errors:title_RESPONSESTATUSNOSUCCESS}
sl: Napaka na IdP

en: {admin:metadata_shib13-sp}
sl: Shib 1.3 SP Metapodatki

en: {admin:metaover_intro}
sl: Za pregled podrobnosti SAML entitete, kliknite na glavo te entitete

en: {errors:title_NOTVALIDCERT}
sl: Napačen certifikat

en: {general:remember}
sl: Zapomni si privolitev.

en: {disco:selectidp}
sl: Izberite IdP domače organizacije

en: {login:help_desk_email}
sl: Pošlji sporočilo tehnični podpori.

en: {login:help_desk_link}
sl: Spletna stran tehnične podpore uporabnikom.

en: {errors:title_CASERROR}
sl: CAS napaka

en: {login:user_pass_text}
sl: Storitev zahteva, da se prijavite. To pomeni, da je potreben vnos uporabniškega imena in gesla v spodnji polji.

en: {errors:title_DISCOPARAMS}
sl: Zahteva, ki je bila poslana "Discovery service-u" je napačna.

en: {general:yes_continue}
sl: Da, nadaljuj

en: {disco:remember}
sl: Shrani kot privzeto izbiro

en: {admin:metaover_group_metadata.saml20-sp-hosted}
sl: SAML 2.0 SP (Lokalni)

en: {admin:metadata_simplesamlformat}
sl: V SimpleSAMLphp "flat file" formatu - ta format uporabite, če uporabljate SimpleSAMLphp entiteto na drugi strani:

en: {disco:login_at}
sl: Prijavi se pri

en: {errors:title_GENERATEAUTHNRESPONSE}
sl: Odgovora za odjavo ni bilo mogoče ustvariti

en: {errors:errorreport_header}
sl: Poročilo o napaki je bilo poslano

en: {errors:title_CREATEREQUEST}
sl: Napaka pri ustvarjanju zahteve

en: {admin:metaover_header}
sl: Pregled metapodatkov

en: {errors:report_submit}
sl: Pošlji poročilo o napaki

en: {errors:title_INVALIDCERT}
sl: Neveljavno digitalno potrdilo

en: {errors:title_NOTFOUND}
sl: Strani ni bilo mogoče najti.

en: {logout:logged_out_text}
sl: Odjava je bila uspešna. Hvala, ker uporabljate to storitev.

en: {admin:metaover_group_metadata.shib13-sp-hosted}
sl: Shib 1.3 SP (Lokalni)

en: {admin:metadata_cert_intro}
sl: Prenesi X509 digitalno potrdilo v PEM datoteki.

en: {admin:debug_sending_message_msg_title}
sl: Sporočilo

en: {errors:title_UNKNOWNCERT}
sl: Nepoznano digitalno potrdilo

en: {errors:title_LDAPERROR}
sl: Napaka LDAP-a

en: {logout:failedsps}
sl: Odjava z ene ali več storitev ni uspela. Odjavo dokončajte tako, da <i>zaprete spletni brskalnik</i>.

en: {errors:descr_NOTFOUND}
sl: Strani ni bilo mogoče najti. Naveden URL strani je bil: %URL%

en: {errors:howto_text}
sl: Ta napaka je verjetno posledica nepravilne konfiguracije SimpleSAMLphp-ja. Obrnite se na skrbnika in mu posredujte to napako.

en: {admin:metaover_group_metadata.shib13-idp-hosted}
sl: Shib 1.3 SP (Lokalni)

en: {errors:descr_NOTVALIDCERT}
sl: Posredovan certifikat je neveljaven

en: {admin:debug_sending_message_text_button}
sl: Sporočilo boste poslali s klikom na gumb za pošiljanje.

en: {admin:metaover_optional_not_found}
sl: Naslednjih neobveznih polj ni bilo mogoče najti

en: {logout:logout_only}
sl: Ne, odjavi me samo z naslednjega %SP%

en: {login:next}
sl: Naprej

en: {errors:descr_GENERATEAUTHNRESPONSE}
sl: Ko je IdP želel ustvariti odgovor o prijavi, je prišlo do napake.

en: {disco:selectidp_full}
sl: Izberite IdP, na katerem se boste avtenticirali:

en: {errors:descr_NOTFOUNDREASON}
sl: Strani ni bilo mogoče najti. Razlog: %REASON%. Naveden URL strani je bil: %URL%

en: {errors:title_NOCERT}
sl: Ni digitalnega potrdila

en: {errors:title_LOGOUTINFOLOST}
sl: Odjavni (Logout) parametri niso na voljo.

en: {admin:metaover_group_metadata.shib13-idp-remote}
sl: Shib 1.3 SP (Oddaljeni)

en: {errors:descr_CONFIG}
sl: Nastavitve SimpleSAMLphp so napačne ali se med seboj izključujejo.

en: {admin:metadata_intro}
sl: Tu so metapodatki, ki jih je generiral SimpleSAMLphp. Dokument lahko pošljete zaupanja vrednim partnerjem, s katerimi boste ustvarili federacijo.

en: {admin:metadata_cert}
sl: Digitalna potrdila

en: {errors:descr_INVALIDCERT}
sl: Avtentikacija je spodletela: vaš spletni brskalnik je posredoval neveljavno digitalno potrdilo ali pa ga ni moč prebrati!

en: {status:header_shib}
sl: Shibboleth demo primer

en: {admin:metaconv_parse}
sl: Sintaktična analiza (parse)

en: Person's principal name at home organization
sl: ID uporabnika na domači organizaciji

en: Superfluous options in config file
sl: Odvečne nastavitve v konfiguracijski datoteki

en: Mobile
sl: Mobilni telefon

en: Shib 1.3 Service Provider (Hosted)
sl: Shib 1.3 SP (Lokalni)

en: LDAP is the user database, and when you try to login, we need to contact an LDAP database. An error occurred when we tried it this time.
sl: LDAP je zbirka uporabnikov. Ko se želite prijaviti, je potrebno prijavo preveriti v LDAPu. Pri trenutnem preverjanju je prišlo do napake.

en: Optionally enter your email address, for the administrators to be able contact you for further questions about your issue:
sl: Če želite, vnesite elektronski naslov, na katerem boste dosegljivi v primeru dodatnih vprašanj za skrbnika sistema :

en: Display name
sl: Prikazno ime

en: Remember my choice
sl: Shrani kot privzeto izbiro

en: SAML 2.0 SP Metadata
sl: SAML 2.0 SP Metapodatki

en: Notices
sl: Obvestila

en: Home telephone
sl: Domača telefonska številka

en: Hi, this is the status page of SimpleSAMLphp. Here you can see if your session is timed out, how long it lasts until it times out and all the attributes that are attached to your session.
sl: Živjo! To je statusna stran SimpleSAMLphp, ki omogoča pregled nad trajanjem vaše trenutne seje in atributi, ki so povezani z njo.

en: Explain what you did when this error occurred...
sl: Opišite, kako je prišlo do napake...

en: An unhandled exception was thrown.
sl: Zagnana je bila nedefinirana izjema.

en: Invalid certificate
sl: Napačen certifikat

en: Service Provider
sl: Ponudnik storitev

en: Incorrect username or password.
sl: Napačno uporabniško ime ali geslo!

en: There is an error in the request to this page. The reason was: %REASON%
sl: Prišlo je do napake pri prejetem zahtevku. Razlog: %REASON%

en: E-mail address:
sl: Elektronski naslov:

en: Submit message
sl: Pošlji sporočilo

en: No RelayState
sl: RelayState parameter ne obstaja

en: Error creating request
sl: Napaka pri ustvarjanju zahteve

en: Locality
sl: Kraj

en: Unhandled exception
sl: Nedefinirana izjema.

en: The following required fields was not found
sl: Naslednjih zahtevanih polj ni bilo mogoče najti

en: Download the X509 certificates as PEM-encoded files.
sl: Prenesi X509 digitalno potrdilo v PEM datoteki.

en: Unable to locate metadata for %ENTITYID%
sl: Metapodatkov za %ENTITYID% ni bilo moč najti

en: Organizational number
sl: Organizacijska številka

en: Password not set
sl: Geslo ni nastavljeno

en: SAML 2.0 IdP Metadata
sl: SAML 2.0 IdP Metapodatki

en: Post office box
sl: Poštni predal

en: A service has requested you to authenticate yourself. Please enter your username and password in the form below.
sl: Storitev zahteva, da se prijavite. To pomeni, da je potreben vnos uporabniškega imena in gesla v spodnji polji.

en: CAS Error
sl: CAS napaka

en: The debug information below may be of interest to the administrator / help desk:
sl: Podatki o odpravljanju napak bodo zanimali skrbnika/helpdesk:

en: Either no user with the given username could be found, or the password you gave was wrong. Please check the username and try again.
sl: Uporabnika s tem uporabniškim imenom ni bilo mogoče najti ali pa je vpisano geslo napačno. Preverite svoje uporabniško ime in poskusite znova.

en: Error
sl: Napaka

en: Next
sl: Naprej

en: Distinguished name (DN) of the person's home organizational unit
sl: Ime oddelka domače organizacije (DN)

en: State information lost
sl: Podatki o stanju so izgubljeni

en: The password in the configuration (auth.adminpassword) is not changed from the default value. Please edit the configuration file.
sl: V nastavitvah je geslo skrbnika (auth.adminpassword) še vedno nastavljeno na začetno vrednost. Spremenite ga!

en: Converted metadata
sl: Pretvorjeni metapodatki

en: Mail
sl: Elektronski naslov

en: No, cancel
sl: Ne

en: You have chosen <b>%HOMEORG%</b> as your home organization. If this is wrong you may choose another one.
sl: Izbrali ste <b>%HOMEORG%</b> kot vašo domačo organizacijo. V primeru da je izbor napačen, izberite drugo.

en: Error processing request from Service Provider
sl: Napaka pri obdelavi zahteve SP

en: Distinguished name (DN) of person's primary Organizational Unit
sl: Ime (DN) oddelka v domači organizaciji

en: To look at the details for an SAML entity, click on the SAML entity header.
sl: Za pregled podrobnosti SAML entitete, kliknite na glavo te entitete

en: Enter your username and password
sl: Vnesite svoje uporabniško ime in geslo

en: Login at
sl: Prijavi se pri

en: No
sl: Ne

en: Home postal address
sl: Domači naslov

en: WS-Fed SP Demo Example
sl: WS-Fed SP demo primer

en: SAML 2.0 Identity Provider (Remote)
sl: SAML 2.0 IdP (Oddaljeni)

en: Error processing the Logout Request
sl: Napaka pri obdelavi zahteve za odjavo

en: Do you want to logout from all the services above?
sl: Ali se želite odjaviti z vseh naštetih storitev?

en: Select
sl: Izberite

en: The authentication was aborted by the user
sl: Avtentikacija prekinjena na zahtevo uporabnika

en: Your attributes
sl: Vaši atributi

en: Given name
sl: Ime

en: Identity assurance profile
sl: Stopnja zanesljivosti

en: SAML 2.0 SP Demo Example
sl: SAML 2.0 SP Demo primer

en: Logout information lost
sl: Odjavni (Logout) parametri niso na voljo.

en: Organization name
sl: Ime organizacije

en: Authentication failed: the certificate your browser sent is unknown
sl: Avtentikacija je spodletela: vaš spletni brskalnik je posredoval nepoznano digitalno potrdilo

en: You are about to send a message. Hit the submit message button to continue.
sl: Sporočilo boste poslali s klikom na gumb za pošiljanje.

en: Home organization domain name
sl: ID domače organizacije

en: Go back to the file list
sl: Vrnite se na seznam datotek

en: Error report sent
sl: Poročilo o napaki je bilo poslano

en: Common name
sl: Ime in priimek

en: Please select the identity provider where you want to authenticate:
sl: Izberite IdP, na katerem se boste avtenticirali:

en: Logout failed
sl: Odjava je spodletela.

en: Identity number assigned by public authorities
sl: Matična številka

en: WS-Federation Identity Provider (Remote)
sl: WS-Federation Idp (Oddaljni)

en: Error received from Identity Provider
sl: Napaka na IdP

en: LDAP Error
sl: Napaka LDAP-a

en: The information about the current logout operation has been lost. You should return to the service you were trying to log out from and try to log out again. This error can be caused by the logout information expiring. The logout information is stored for a limited amout of time - usually a number of hours. This is longer than any normal logout operation should take, so this error may indicate some other error with the configuration. If the problem persists, contact your service provider.
sl: Odjavni (Logout) parametri niso na voljo. Vrnite se na storitev, ki ste jo pravkar uporabljali in se ponovno poskusite odjaviti. Napaka je posledica poteka veljavnosti seje.

en: Some error occurred
sl: Prišlo je do napake!

en: Organization
sl: Organizacija

en: No certificate
sl: Ni digitalnega potrdila

en: Choose home organization
sl: Izberite domačo organizacijo.

en: Persistent pseudonymous ID
sl: Trajni anonimni ID

en: No SAML response provided
sl: Nobenega odgovora za SAML ni na voljo

en: No errors found.
sl: Ni napak

en: SAML 2.0 Service Provider (Hosted)
sl: SAML 2.0 SP (Lokalni)

en: The given page was not found. The URL was: %URL%
sl: Strani ni bilo mogoče najti. Naveden URL strani je bil: %URL%

en: Configuration error
sl: Napaka v nastavitvah

en: Required fields
sl: Zahtevana polja

en: An error occurred when trying to create the SAML request.
sl: Pri ustvarjanju SAML zahteve je prišlo do napake.

en: This error probably is due to some unexpected behaviour or to misconfiguration of SimpleSAMLphp. Contact the administrator of this login service, and send them the error message above.
sl: Ta napaka je verjetno posledica nepravilne konfiguracije SimpleSAMLphp-ja. Obrnite se na skrbnika in mu posredujte to napako.

en: Your session is valid for %remaining% seconds from now.
sl: Vaša trenutna seja je veljavna še %remaining% sekund.

en: Domain component (DC)
sl: Domenska komponenta (DC)

en: Shib 1.3 Service Provider (Remote)
sl: Shib 1.3 SP (Oddaljeni)

en: Password
sl: Geslo

en: Nickname
sl: Vzdevek

en: Send error report
sl: Pošlji poročilo o napaki

en: Authentication failed: the certificate your browser sent is invalid or cannot be read
sl: Avtentikacija je spodletela: vaš spletni brskalnik je posredoval neveljavno digitalno potrdilo ali pa ga ni moč prebrati!

en: The error report has been sent to the administrators.
sl: Poročilo o napaki je bilo poslano skrbnikom sistema.

en: Date of birth
sl: Datum rojstva

en: Private information elements
sl: Zasebni informacijski elementi

en: You are also logged in on these services:
sl: Prijavljeni ste v naslednje storitve:

en: SimpleSAMLphp Diagnostics
sl: SimpleSAMLphp diagnostika

en: Debug information
sl: Pomoč pri odpravljanju napak (debug)

en: No, only %SP%
sl: Ne, odjavi me samo z naslednjega %SP%

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Go back to SimpleSAMLphp installation page
sl: Nazaj na namestitveno stran SimpleSAMLphp

en: You have successfully logged out from all services listed above.
sl: Uspešno ste se odjavili z vseh naštetih storitev.

en: You are now successfully logged out from %SP%.
sl: Uspešno ste se odjavili s ponudnika storitev: %SP%

en: Affiliation
sl: Vloga uporabnika

en: You have been logged out.
sl: Odjava je bila uspešna. Hvala, ker uporabljate to storitev.

en: Return to service
sl: Vrni se nazaj na storitev.

en: Logout
sl: Odjava

en: State information lost, and no way to restart the request
sl: Podatki o stanju so izgubljeni, zato zahteve ni mogoče obnoviti/ponovno zagnati.

en: Error processing response from Identity Provider
sl: Pri obdelavi odgovora IdP-ja je prišlo do napake

en: WS-Federation Service Provider (Hosted)
sl: WS-Fedration SP (Lokalni)

en: Preferred language
sl: Želen jezik

en: SAML 2.0 Service Provider (Remote)
sl: SAML 2.0 SP (Oddaljeni)

en: Surname
sl: Priimek

en: No access
sl: Ni dostopa

en: The following fields was not recognized
sl: Nepoznana polja

en: Authentication error in source %AUTHSOURCE%. The reason was: %REASON%
sl: Napaka v avtentikacijskem viru: %AUTHSOURCE%. Opis napake: %REASON%

en: Bad request received
sl: Napaka v prejetem zahtevku.

en: User ID
sl: Uporabniško ime

en: JPEG Photo
sl: JPEG Slika

en: Postal address
sl: Poštni naslov

en: An error occurred when trying to process the Logout Request.
sl: Pri obdelavi zahteve za odjavo je prišlo do napake.

en: Sending message
sl: Pošiljanje sporočila

en: In SAML 2.0 Metadata XML format:
sl: V SAML 2.0 Metapodatkovni XML format:

en: Logging out of the following services:
sl: Odjava iz naslednjih storitev:

en: When this identity provider tried to create an authentication response, an error occurred.
sl: Ko je IdP želel ustvariti odgovor o prijavi, je prišlo do napake.

en: Could not create authentication response
sl: Odgovora za odjavo ni bilo mogoče ustvariti

en: Labeled URI
sl: Označen URI

en: SimpleSAMLphp appears to be misconfigured.
sl: Nastavitve SimpleSAMLphp so napačne ali se med seboj izključujejo.

en: Shib 1.3 Identity Provider (Hosted)
sl: Shib 1.3 SP (Lokalni)

en: Metadata
sl: Metapodatki

en: Login
sl: Prijava

en: This Identity Provider received an Authentication Request from a Service Provider, but an error occurred when trying to process the request.
sl: IdP je prejel avtenticirano zahtevo SP-ja, vendar je prišlo do napake pri obdelavi te zahteve.

en: Yes, all services
sl: Da, odjavi me z vseh storitev

en: Logged out
sl: Odjavljen

en: Postal code
sl: Poštna številka

en: Logging out...
sl: Odjavljanje...

en: Metadata not found
sl: Metapodatkov ni bilo moč najti

en: SAML 2.0 Identity Provider (Hosted)
sl: SAML 2.0 IdP (Lokalni)

en: Primary affiliation
sl: Primarna vloga

en: If you report this error, please also report this tracking number which makes it possible to locate your session in the logs available to the system administrator:
sl: Če boste prijavili to napako, priložite tudi ID seje, preko katere bo lažje najti vaše zapise v dnevniških datotekah, ki so na voljo skrbniku sistema.

en: XML metadata
sl: XML metapodatki

en: The parameters sent to the discovery service were not according to specifications.
sl: Parametri, ki so bili poslani "Discovery service-u", ne ustrezajo specifikaciji.

en: Telephone number
sl: Telefonska številka

en: Unable to log out of one or more services. To ensure that all your sessions are closed, you are encouraged to <i>close your webbrowser</i>.
sl: Odjava z ene ali več storitev ni uspela. Odjavo dokončajte tako, da <i>zaprete spletni brskalnik</i>.

en: Bad request to discovery service
sl: Zahteva, ki je bila poslana "Discovery service-u" je napačna.

en: Select your identity provider
sl: Izberite IdP domače organizacije

en: Entitlement regarding the service
sl: Upravičenost do storitve

en: Shib 1.3 SP Metadata
sl: Shib 1.3 SP Metapodatki

en: As you are in debug mode, you get to see the content of the message you are sending:
sl: Ste v debug načinu, lahko si ogledate vsebino sporočila, ki ga pošiljate

en: Certificates
sl: Digitalna potrdila

en: Remember
sl: Zapomni si privolitev.

en: Distinguished name (DN) of person's home organization
sl: Ime domače organizacije (DN)

en: You are about to send a message. Hit the submit message link to continue.
sl: Sporočilo boste poslali s klikom na gumb za pošiljanje.

en: Organizational unit
sl: Oddelek

en: Authentication aborted
sl: Avtentikacija prekinjena

en: Local identity number
sl: Vpisna številka

en: Report errors
sl: Prijavi napake

en: Page not found
sl: Strani ni bilo mogoče najti.

en: Shib 1.3 IdP Metadata
sl: Shib 1.3 IdP Metapodatki

en: Change your home organization
sl: Izberite vašo domačo organizacijo.

en: User's password hash
sl: Uporabnikovo zgoščeno geslo

en: In SimpleSAMLphp flat file format - use this if you are using a SimpleSAMLphp entity on the other side:
sl: V SimpleSAMLphp "flat file" formatu - ta format uporabite, če uporabljate SimpleSAMLphp entiteto na drugi strani:

en: Yes, continue
sl: Da, nadaljuj

en: Completed
sl: Dokončano

en: The Identity Provider responded with an error. (The status code in the SAML Response was not success)
sl: Odziv IdP vsebuje napako ("SAML-Response" ni uspel)!

en: Error loading metadata
sl: Napaka pri nalaganju metapodatkov

en: Select configuration file to check:
sl: Izberite konfiguracijsko datoteko, ki jo želite preveriti

en: On hold
sl: V teku

en: Error when communicating with the CAS server.
sl: Napaka pri komunikaciji s CAS strežnikom.

en: No SAML message provided
sl: SAML sporočilo ni na voljo

en: Help! I don't remember my password.
sl: Na pomoč! Pozabil sem svoje geslo.

en: You can turn off debug mode in the global SimpleSAMLphp configuration file <tt>config/config.php</tt>.
sl: Debug način lahko izklopite v globalni SimpleSAMLphp konfiguracijski datoteki <tt>config/config.php</tt>.

en: How to get help
sl: Kje lahko najdem pomoč?

en: You accessed the SingleLogoutService interface, but did not provide a SAML LogoutRequest or LogoutResponse. Please note that this endpoint is not intended to be accessed directly.
sl: Dostopili ste do SingleLogoutService vmesnika, ampak niste zagotovili SAML LogoutRequest ali LogoutResponse.

en: SimpleSAMLphp error
sl: SimpleSAMLphp napaka

en: One or more of the services you are logged into <i>do not support logout</i>. To ensure that all your sessions are closed, you are encouraged to <i>close your webbrowser</i>.
sl: Ena ali več storitev, v katere ste prijavljeni, <i>ne omogoča odjave</i>. Odjavo iz teh storitev izvedete tako, da <i>zaprete spletni brskalnik</i>.

en: Organization's legal name
sl: Naziv organizacije

en: Options missing from config file
sl: V konfiguracijski datoteki manjkajo nastavitve

en: The following optional fields was not found
sl: Naslednjih neobveznih polj ni bilo mogoče najti

en: Authentication failed: your browser did not send any certificate
sl: Avtentikacija je spodletela: vaš spletni brskalnik ni posredoval digitalnega potrdila!

en: This endpoint is not enabled. Check the enable options in your configuration of SimpleSAMLphp.
sl: Ta končna točka ni omogočena. Preverite možnost omogočanja storitve v konfiguraciji SimpleSAMLphp-ja.

en: You can <a href="%METAURL%">get the metadata xml on a dedicated URL</a>:
sl: XML metapodatki se nahajajo na <a href="%METAURL%">tem naslovu</a>:

en: Street
sl: Ulica

en: There is some misconfiguration of your SimpleSAMLphp installation. If you are the administrator of this service, you should make sure your metadata configuration is correctly setup.
sl: V konfiguraciji SimpleSAMLphp-ja je napaka. Če ste skrbnik te storitve, preverite, da je konfiguracija metapodatkov pravilna.

en: Incorrect username or password
sl: Napačno uporabniško ime ali geslo

en: Message
sl: Sporočilo

en: Contact information:
sl: Kontakt

en: Unknown certificate
sl: Nepoznano digitalno potrdilo

en: Legal name
sl: Uradno ime

en: Optional fields
sl: Neobvezna polja

en: The initiator of this request did not provide a RelayState parameter indicating where to go next.
sl: Pobudnik te zahteve ni posredoval RelayState parametra.

en: You have previously chosen to authenticate at
sl: Predhodnje ste se prijavljali že pri

en: You sent something to the login page, but for some reason the password was not sent. Try again please.
sl: Prišlo je do napake, poskusite znova.

en: Fax number
sl: Fax

en: Shibboleth demo
sl: Shibboleth demo primer

en: Error in this metadata entry
sl: Napaka pri vnosu metapodatkov

en: Session size: %SIZE%
sl: Velikost seje: %SIZE% bajtov

en: Parse
sl: Sintaktična analiza (parse)

en: Without your username and password you cannot authenticate yourself for access to the service. There may be someone that can help you. Consult the help desk at your organization!
sl: Žal se brez uporabniškega imena in gesla ne morete prijaviti in uporabljati storitev.

en: Metadata parser
sl: Metapodatkovna sintaktična analiza (parser)

en: Choose your home organization
sl: Izberite vašo domačo organizacijo

en: Send e-mail to help desk
sl: Pošlji sporočilo tehnični podpori.

en: Metadata overview
sl: Pregled metapodatkov

en: Title
sl: Naziv

en: Manager
sl: Menedžer

en: You did not present a valid certificate.
sl: Posredovan certifikat je neveljaven

en: Authentication source error
sl: Napaka v avtentikacijskem viru

en: Affiliation at home organization
sl: Vloga v organizaciji

en: Help desk homepage
sl: Spletna stran tehnične podpore uporabnikom.

en: Configuration check
sl: Preverjanje konfiguracije

en: We did not accept the response sent from the Identity Provider.
sl: Odgovor, poslan od IdP-ja, ni bil sprejet.

en: The given page was not found. The reason was: %REASON%  The URL was: %URL%
sl: Strani ni bilo mogoče najti. Razlog: %REASON%. Naveden URL strani je bil: %URL%

en: Shib 1.3 Identity Provider (Remote)
sl: Shib 1.3 SP (Oddaljeni)

en: Here is the metadata that SimpleSAMLphp has generated for you. You may send this metadata document to trusted partners to setup a trusted federation.
sl: Tu so metapodatki, ki jih je generiral SimpleSAMLphp. Dokument lahko pošljete zaupanja vrednim partnerjem, s katerimi boste ustvarili federacijo.

en: [Preferred choice]
sl: Prioritetna izbira

en: Organizational homepage
sl: Spletna stran organizacije

en: You accessed the Assertion Consumer Service interface, but did not provide a SAML Authentication Response. Please note that this endpoint is not intended to be accessed directly.
sl: Dostopili ste do "Assertion Consumer Service" vmesnika, ampak niste zagotovili "SAML Authentication Responsa".

en: You are now accessing a pre-production system. This authentication setup is for testing and pre-production verification only. If someone sent you a link that pointed you here, and you are not <i>a tester</i> you probably got the wrong link, and should <b>not be here</b>.
sl: Dostopate do predprodukcijskega sistema, ki je namenjen izključno preizkušanju. V primeru da ste pristali na tej strani med postopkom prijave v produkcijsko storitev, je storitev verjetno napačno nastavljena.
